Červen 2011

HAVE TO

21. června 2011 v 16:26 | K. |  Mluvim
Já vám to prostě musela ukázat. Mám trošku pikantní fotku s Tomášem Klusem a doteď jsem vydržela zapírat co se tam vlastně stalo. Ale byl úžasnej, a ty oči!!
Tenhle týden je den ode dne delší a přesto mi život dál proklouzává mezi prsty. Vaše Karip..
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/58456_1179161294800_1701208855_360415_7233625_n.jpg

I´M COMING

9. června 2011 v 16:17 | K. |  Mluvim
Takže si zase s váma jednou za čas potřebuju promluvit. Škola už pro mě skončila.. příští týden jedeme na sportovní kurzy, což se hrozně moc těším, jestli to ti flákači od nás ze třídy nevynechají.. moje nálada..je taková jako vždycky..čmárám po zdi černou barvou...jdu si změnit design, protože tu změnu prostě potřebuju, mám nový album Foo Fighters a Kate Nash a jsem spokojená. Spokojená a zvláštní...a mám ta dilematata..:)
Nevim jestli mám jet tam nebo tam, na jednu, dvě, nebo tři vody, kdy na brigádu, kdy na dovču, na tábor, přijde mi že nemám vůbec čas. Zase plácám černou barvu. Chci design do šeda až do černa a ten super obrázek s tou kytkou co ho mám v mobilu na ploše. A chci něco jednoduchýho, něco co mi bude připomínat jak ošklivý a zároveň pěkný všechno okolo je. Prostě život.
Nemám ráda kluků. Bojim se jich. Vidim kluka..vidim černou. Jindy zase vidim bílou. Ty barvy mi lezou na mozek. U jednoho vidim naději, jinde strach nebo smutek. Pesimistický? To se vám jenom zdá, ve skutečnosti se tady směju už strašně dlouho tomu co tady melu.
Těšim se na příští sezonu. Začne nový školní rok..budu ve třeťáku. Budu mít narozky..a už budou skoro vánoce :D
Juu já budu velká třeťačka..bojim se. Naše třída je čím dál tím víc lepší a lepší. Ach bože jak já ty lidičky miluju. Musíme vyhrát volejbalovej turnaj tříd, nechat malý primány házet po nás ponožky a pak hurá na prázdniny.
Zjistila jsem že jsem napsala jen 6 článků za 2 měsíce a to ještě nebyli moc ke čtení. Omlouvám se a slibuji že od teď bude všechno lepčíí :) Mám vás ráda...♥