Sophia Bush

4. března 2011 v 22:23 | K. |  Oblíbení
Jedna z mých oblíbených slečen mezi celbritami je Sophia Bush. Získala si mě především díky své roli Brooke Davis v seriálu One Tree Hill. Seriál vřele doporučuji, nejen kvůli ní, Chadu Michaelu Murrayovi nebo Jamesi Laffertymu, ale především pro tu jeho upřímnost. A pro tu hudbu. Neopakovatelnej žážitek. Miluju seriály s kvalitní hudbou jakkoliv kýčovité jsou. Doufám že Sophii nezavrhnete kvůli jejím rolím v romantických komediích typu John Tucker musí zemřít a že jsem vám ji alespoň trochu přiblížila :)
http://www.freewebs.com/sophia-bush/z31273153.jpg

Sophia Bush se narodila 8. července 1982 v Pasadaně, Kalifornie jako jediné dítě Charlese William Bushe, fotografa celebrit a Maureen Bushové, majitelky fotografického studia.

Být herečkou si poprvé vyzkoušela na jevišti školního divadla soukromé dívčí školy Westridge, kde v roce 2000 odmaturovala. Rozhodla se dále pokračovat studiem žurnalistiky a herectví na University of Southern California.

V roce 2002 se poprvé objevila na filmovém plátně a to v roli Sally ve filmu VAN WILDER (SEXY PÁRTY). Studium na univerzitě přerušila, kvůli nedostatku času natáčením seriálu ONE TREE HILL, kde hraje jednu z hlavních postav, ztřeštěnou studentku a roztleskávačku Brooke Davisovou. Během natáčení se seznámila s Chad Michael Murrayem, za kterého se 16. dubna 2005 provdala. Jejich manželství však netrvalo šťastně dlouho. Už po 5 měsících oznámili novomanželé svůj rozchod, který skončil o více než rok později (29. prosince 2006) oficiálním rozvodem.

Sophia si také mezitím stihla zahrát několik zajímavých rolí ve filmech: SUPERCROSS (2005), STAY ALIVE (2006), JOHN TUCKER MUSÍ ZEMŘÍT (2006) a v neposlední řadě také jako terorizovaná oběť Seann Beanna v remaku klasického hororu STOPAŘ (2007).

Mezi koníčky této 169cm vysoké brunety patří jízda na koni, boxování a fotografování. Ve svém volném čase se věnuje práci pro Annenberg TV News, na pozici redaktorky, která zadává náměty pro zprávy zpravodajům.

V současnosti žije ve Wilmingtonu, Severní Karolíně, kde se natáčí osmou řadu seriálu ONE TREE HILL.
http://www.examiner.com/images/blog/EXID20836/images/ex_sophia_bush_ap.jpg
 


Anketa

Zaujal/a tě?

Ano
Ne

Komentáře

1 Rose | Web | 6. března 2011 v 19:38 | Reagovat

vypada skvěle :)

2 B♥nnie | Web | 6. března 2011 v 20:43 | Reagovat

:D tak to nevím co myslíš že ti nevachází:D jestli myslíš ten bílej rámeček tak to musíš nák nastAavit ke komentářů bych to mmusela vidět v nastavení :P :D

Jinak ta ženská je pěkná :)**
Jo a je to ta z Johna Tuckera :D :)

3 Rose | Web | 12. března 2011 v 19:38 | Reagovat

je skvělá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama