Březen 2011

Not alone

30. března 2011 v 19:25 | K. |  Mluvim
Takhle krásně už dlouho nebylo. Sedím tu, sluníčko mě hřeje do zad a nejradši bych si zpívala, kdyby mě nebolelo v krku. Proč jsou ted všichni nemocní? Škola se musí přežít, zbývají mi 2 týdny pak odjíždím do Anglie. Na kluky teď vážně rezignuju. Chudáci, nemám na ně čas :) a teď něco k Japonsku.
Musela jsem o tom napsat. Nevím jestli jsem to zmínila ale jsem obrovský fanda Linkin Park (mimo jiné) :D a před chvílí jsem viděla skvělý video kde Mike Shinoda popisuje jejich momentální činnost pro Japonsko. Tak třeba vyrábí trička, a to mě zaujalo. U toho chvíli zůstaneme. Normálně úžasný tričko (odkaz na obrázek) :D s nápisem NOT ALONE, krásný černošedý a nápis v japonský vlajce..aa..nevíte kde by se dalo sehnat? Asi ne co. Dobře možná jsem trochu zvláštní ale takový věci se mi prostě líbí. Jejda, zítra se vlastně fotíme a já nevim co na sebe. Navíc se mi zdá že nejak zapomínám prsát na klávesnici. Budu muset psát častěji :)


The Beatles- Blackbird

21. března 2011 v 18:08 | K. |  Poslouchám
Co dodat. Fascinují mě. A poslední dobou ještě víc než dřív..

Co myslíš potřetí

19. března 2011 v 18:34 | K.
Tentokrát mám pro vás něco těžšího. Opět chci vědět co si o obrázku myslíte. Budu vděčná za cokoli co vás napadne. Pokud nic nevymyslíte, nezoufejte. To mě napadá, jak se asi cítil autor..

Eliza Doolittle- Skinny Genes

15. března 2011 v 15:27 | K. |  Poslouchám
Tak teď zas pro změnu jednu oddychovku z mého playlistu. Na Elizu Doolittle mě upozornil jeden můj holandský kamarád, že prý u nich strašně letí a že si myslí, že ona vypadá v oficiálním videoklipu, který najdete tady jako já. Tak kdo mě znáte, co myslíte? Mám slavný dvojče? :)

Sophia Bush

4. března 2011 v 22:23 | K. |  Oblíbení
Jedna z mých oblíbených slečen mezi celbritami je Sophia Bush. Získala si mě především díky své roli Brooke Davis v seriálu One Tree Hill. Seriál vřele doporučuji, nejen kvůli ní, Chadu Michaelu Murrayovi nebo Jamesi Laffertymu, ale především pro tu jeho upřímnost. A pro tu hudbu. Neopakovatelnej žážitek. Miluju seriály s kvalitní hudbou jakkoliv kýčovité jsou. Doufám že Sophii nezavrhnete kvůli jejím rolím v romantických komediích typu John Tucker musí zemřít a že jsem vám ji alespoň trochu přiblížila :)
http://www.freewebs.com/sophia-bush/z31273153.jpg